Marka değerinizi ön plana çıkararak başarınızı destekliyoruz.

B2C pazarlama faaliyetleri, doğru strateji ve kanallar kullanıldığı takdirde işletmenizin başarısını yükseltecek önemli süreçlerden biridir.

B2C

Business to Consumer, Türkçesi işletmeden tüketiciye olan kalıbın kısaltması yerine geçmektedir. Markanızın ürün ve hizmetlerinin dijital platformlar üzerinden tüketiciye ulaştırılması olarak tanımlanabilecek B2C pazarlama faaliyetleri, doğru strateji ve kanallar kullanıldığı takdirde işletmenizin başarısını yükseltecek önemli süreçlerden biridir.

Günümüzde kullanılan e-ticaret pazar yerleri, B2C formatında ticaret üzerine kuruludur. İşletmeler, ürünlerini doğrudan tüketiciye sunarak satış yapmaktadır. Bu noktada diğer işletmelerden ayrılabilmeniz için B2C pazarlama hizmetimizle marka değerinizi ön plana çıkararak başarınızı destekliyoruz.

Theme.

Müşteri Deneyimi ve İletişim

Hızlı ve Güvenli Ödeme

Müşterilerin ödeme işlemlerini kolaylaştırıyor ve güvence altına alıyoruz. Güvenli ödeme ağ geçitleri ve SSL sertifikalarıyla müşteri bilgilerini korurken, hızlı ödeme seçenekleri sunarak alışveriş deneyimini sorunsuz hale getiriyoruz.

Canlı Sohbet ve Destek

Müşterilere anlık yardım sağlayarak etkileşimi artırıyoruz. Canlı sohbet ve destek hizmetleriyle müşterilerin sorularını anında yanıtlıyor, şikayet ve sorunları hızlıca çözüme kavuşturuyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için her an yanlarında olduğumuzu gösteriyoruz.

Skills.

Kullanıcı Deneyimi ve Tasarım

Kullanıcı dostu arayüz ve kolay gezinmeyle müşterilerinize rahatlıkla alışveriş yapma imkanı sunuyoruz. Özelleştirilebilir tema seçenekleriyle markanızın kimliğini yansıtan çekici ve basit bir yapı oluşturuyoruz. Farklı renk, logo ve tasarım seçenekleriyle bireysel ihtiyaçlara uygun siteler oluşturarak müşterilerinize kişisel bir görünüm sağlıyoruz. Sorunsuz alışveriş deneyimi sunuyoruz.

Theme.

Ürün ve Kategori Yönetimi

Varyasyonlar

Farklı varyasyon seçenekleri sunarak müşterilere çeşitlilik ve esneklik sağlarız. Renk, boyut, model gibi varyasyonlarla müşterilerin ihtiyaçlarına hitap ederiz.

Ürün İncelemeleri ve Değerlendirmeleri:

Müşterilerin ürünleri değerlendirebileceği ve incelemeler bırakabileceği bir sistem sunarız. Bu sayede diğer müşterilerin ürünler hakkında güvenilir geri bildirimlere erişmelerini sağlarız.

Skills.

Pazarlama ve Sosyal Medya Entegrasyonu

B2C işletmeleri için başarılı bir pazarlama stratejisi ve etkili sosyal medya entegrasyonu, müşteri çekme, marka bilinirliğini artırma ve müşteri bağlılığını sağlama açısından kritik öneme sahiptir. İşte bu alanda sunduğumuz bazı özellikler:

Theme.

Veri Analitiği ve Raporlama

Detaylı Satış ve Trafik Analizi

İşletme performansınızı izlemek ve değerlendirmek için detaylı satış ve trafik analizi sunarız. Satış verilerini, ziyaretçi istatistiklerini ve dönüşüm oranlarını analiz ederek işletmenizin performansını anlamlı bir şekilde değerlendirmenize yardımcı oluruz.

Stok Takibi ve Özelleştirilebilir Raporlama

Stok takibi yapmak ve verileri özelleştirilebilir raporlar halinde analiz etmek için gelişmiş araçlar sunarız. Stok seviyelerini takip ederek stok durumunu optimize eder ve satışları artırmak için önemli stratejik kararlar almanıza destek oluruz.