İşletmenizin tüm ihtiyaçları için kullanıma hazır olan cloud hizmetimizle fark yaratın.

Veri depolama, belge düzenleme, yedekleme ve kurtarma, e-posta gönderme, veri analizi ve daha birçok işlem için cloud hizmetimizden yararlanın.

Güçlü işbirliği yetenekleri ve masaüstü, mobil ve web arayüzleri ile şirket içi bir Evrensel Dosya Erişimi ve eşitleme platformu sunar.
Entegre ekran paylaşımı ve SIP entegrasyonu ile tarayıcı ve mobil arabirimler aracılığıyla şirket içi, özel sesli/görüntülü konferans ve metin sohbeti sunar.
Ekiplerin işlerini daha hızlı, daha kolay ve sizin şartlarınıza göre yapmalarına yardımcı olmak için Takvim, Kişiler, Posta ve diğer üretkenlik özelliklerini entegre eder.
Tüm önemli belge, elektronik tablo ve sunum dosyası biçimlerini destekleyen ve tüm modern tarayıcılarda çalışan ortak düzenleme özelliğine sahip LibreOffice tabanlı güçlü bir çevrimiçi ofis paketidir.
Çalışmaları ve toplantıları çevrimiçi planlayın
Rehberinizi düzenli tutun
ssnc-notes-all-devices

HCloud Kullanım Örnekleri

Kurumlar

Kurumlar, artan dijital egemenlik endişeleri nedeniyle yabancı bulut sağlayıcılarından uzaklaşarak HCloud'u tercih ediyor. Kendi verilerini yönetme konusunda daha fazla kontrol elde ediyorlar.

İşletmeler

İşletmeler, HCloud'un uyumluluğu sayesinde verimliliği artırarak uzaktan çalışma baskısına karşı etkili bir şekilde önlem alıyor. Esnek ve güvenli bir altyapıyla iş süreçlerini optimize ediyorlar.

Servis Sağlayıcıları

Servis sağlayıcıları, HCloud'un tamamen kullanıcı dostu platformunu kullanarak markalarına özgü bir deneyim sunuyorlar. Bu platformla altyapılarını güçlendirerek müşterilere kendilerine ait bir çevre sağlıyorlar.

Eğitim

Eğitim kurumları, HCloud'un markalarına özgü platformunu kullanarak müşterilere kendi markaları altında özelleştirilmiş bir deneyim sunuyorlar. Bu sayede öğrencilere harika bir kullanıcı deneyimi sunarken, altyapılarını en verimli şekilde kullanma avantajını elde ediyorlar.

Bize Ulaşın

Riski azaltın, vatandaş iletişimini geliştirin ve operasyonel giderleri düşürmek için önde gelen içerik işbirliği platformu ile iletişime geçin. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için şimdi bize ulaşın.

Neden HCloud

400.000'den fazla dağıtıma sahip olan Nextcloud, indirebileceğiniz en popüler yerinde içerik işbirliği platformudur. 2 kullanıcılı bir Raspberry Pi'den büyük barındırma sağlayıcılarında on milyonlarca kullanıcıya kadar yayılan küresel dağıtımlarda ölçeklenebilir. Peki, onu bu kadar popüler kılan nedir?

Verimlilik

Ofiste veya yolda olsun, herhangi bir platformda verimliliği sağlamak için kuruluş sınırlarını aşarak paylaşım, işbirliği ve iletişimi mümkün kılar. HCloud, herhangi bir depolamadaki verilere şeffaf erişim sağlar.

Kontrol

Şirketinizin verilerini ve iletişimini koruyun, kontrol altında tutun ve izleyin. İş ve yasal gereksinimlere uyumu garanti edin. Verilerinizi sürekli olarak sahip olduğunuz sunucularda tutun. Hiçbir şey sızmasın, hatta meta veriler dahi.

Topluluk

Kilitlenmelere veya ödeme duvarlarına bağlı olmadan, tamamen açık kaynaklı bir topluluk geliştirme modelinden iyileştirmelerin keyfini çıkarın. İhtiyaç duyduğunuzda kurumsal destek avantajlarından yararlanın.

Hareket Halindeyken Göz Atın

HCloud, en iyi sınıf verimlilik sunmayı hedefleyen bir şekilde tasarlanmıştır ve her birkaç ayda bir yeni işlevselliklerle etkileyici bir hızda geliştirilmektedir. Sizin için bazı görseller seçtik, ne yaptığımız hakkında bir fikir edinmenizi sağlayacak.

ss4096-2304-max-7-1-2048x1152

Sağlık Hizmetleri ve HIPAA

HIPAA, sağlık hizmetleri ve kişisel sağlık bilgilerinin gizliliği ve güvenliği konularında standartlar ve düzenlemeler sunar.

GDPR Uyumluluk Kiti

Avrupa Genel Veri Koruma Yönetmeliği'ne uyum sağlamak için gerekli araçları sunar.m ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut justo pulvinar, mattis nisi vel, volutpat libero.

Denetim yetenekleri

İşlemlerin ve kullanıcı etkinliklerinin izlenmesi ve kaydedilmesi için gerekli olan özellikleri sağlar.

Dosya Erişim Kontrolü

Kullanıcıların belirli dosyalara erişim düzeyini yönetmelerini sağlayan bir özelliktir.

HIPAA, GDPR ve daha fazlası

Tasarım gereği uyumlu

HCoud ürünleri, uyumluluk gözetilerek tasarlanmış olup, geniş kapsamlı veri politikası uygulama, şifreleme, kullanıcı yönetimi ve denetim yetenekleri sunar.

İletişime Geçin

Riski azaltın, vatandaş iletişimini geliştirin ve operasyonel giderleri düşürmek için önde gelen içerik işbirliği platformuyla çalışın. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için şimdi bizimle iletişime geçin!

sscall-in-action

Farkımızı Görün

HCloud yerinde işbirliği konusunda bir pazarda lider olmanın bir nedeni var. Bizi diğer çözümlerle karşılaştırın, aşağıdaki bağlantıdan göz atın!