Dijital dönüşümün üç temel unsurunu referans almaktayız;

İşinizi ileriye taşıyacak teknolojilerle yeni yöntemler geliştirirken çalışanlarınız ve süreçleriniz açısından da yeni bir tasarlamayla en yüksek verimi almanızı sağlıyoruz.

Dijital Dönüşüm

Dijital dönüşüm ile markanızın ihtiyaçlarına dijital teknolojiler vasıtasıyla çözümler üretebilmeyi ve bu yöntemi sürdürülebilir hale getirmeyi amaçlarız. İşinizi ileriye taşıyacak teknolojilerle yeni yöntemler geliştirirken çalışanlarınız ve süreçleriniz açısından da yeni bir tasarlamayla en yüksek verimi almanızı sağlıyoruz.

Dijital dönüşümde esas aldığımız yöntem; belirli bir teknolojiyi seçerek şirketinizin süreçlerini bu teknolojiye göre geliştirmek değil; ihtiyaç ve süreçlerinize en uygun olan teknolojiyi seçmektir. Bu noktada dijital dönüşümün üç temel unsurunu referans almaktayız:

Fiziksellik: El yordamıyla yapılan işlerin teknolojik dokunuşlarla dijitalleşmesi, dönüşümün fiziksel boyutunu açıklamaktadır. Kağıt tabanlı kayıtların bilgisayar ortamında depolanmasına geçiş; yapay zeka, robotik ve makine öğrenmesi uygulamaları fiziksel dönüşüme örnek teşkil etmektedir.

Bilişsellik: Yapay zeka ve makine öğreniminin mümkün olduğu gelişmiş teknoloji ortamında ileri düzeyde veri analizi yapılabilmektedir. Makinelerin sunduğu gelişmiş analiz imkanı, veri bilimcilerin ve analistlerin rollerini de sürekli güncelleyerek uzmanlık sahibi bilgi işçilerine duyulan ihtiyacı artırmaktadır.

Kültürellik: Dönüşüm yalnızca bilgi işçilerinin rollerine değil, süreçlere dahil olan tüm çalışanlara temas etmektedir. Gelişmiş teknolojiye sahip akıllı makineler ile çalışan insanlar, bu yeni teknolojilerden yararlanan süreçlerle ve özelliklerle gelişerek güncel roller edinmektedir. Dönüşümü herkesin anlamasını ve dönüşüme herkesin katılmasını sağlamak, başarıya giden yolda atılan adımları sağlamlaştırmaktadır.