3D

3D animasyonlar, çizilerek oluşturulan görsellerin dijital ortamda hareketlendirilmesiyle elde edilen bir film türüdür. Reklam, tanıtım ve sunumlarda sıkça kullanılan 3D animasyonlar ayrıca mimari, modelleme, tasarım ve görselleştirme alanlarında da kullanılmaktadır. 3D kavramı ilk olarak modelleme işinde kullanılmaya başlanmış olup gelişerek varlığını sürdürmektedir.

Markanızın ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanacak bir 3D animasyon film, potansiyel müşterilerinize ulaşmanızda en etkili yöntemlerden biridir. Video çekimlerinde oluşabilecek yüksek prodüksiyon

 

 maliyetlerine karşın hayal gücünün sınır tanımadığı stüdyo ortamında oluşturulup zenginleştirilecek 3D animasyon filminiz daha düşük maliyetle markanızı daha iyi anlatabilmektedir.

Ürün veya hizmetlerinizin 3D modellemeyle dijital ortama aktarılarak potansiyel müşterilerinizin markanızla hoş bir deneyim yaşamasını sağlayabilirsiniz.

 

Fotoğraf çekimlerinde pek güzel gözükmeyen ürün veya hizmetleriniz, 3D olarak dijital ortamda mükemmel şekilde tasarlanarak öne çıkarmak istediğiniz noktalarla hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.

Leave a commentSon Yazılar

Son Yorumlar

  Arşivler

  Hajans-logo-tasarimi
  İLETİŞİM

  0533 474 48 87

  info@hajans.net

  Halkali Merkez Mah. Halkali Cad. No:281/23 İç Kapi No:23 Küçükçekmece / İstanbul / Türkİye

  Copyright © 2023 Hajans Yazılım ve Arge Teknolojileri A.Ş.
  Her hakkı mahfuzdur. İzinsiz herhangi bir alanda kullanılamaz.

  S.S.S.   |   Gizlilik