Videography

Videolar, çok sayıda fotoğrafın peş peşe eklenmesiyle elde edilen hareketli görüntülerdir. Hareketli yapısıyla fotoğrafa göre bambaşka bir deneyim sunan video içerikler; markanızı, potansiyel müşterilerinize ulaşma yolunda destekleyerek sizi öne çıkarmaktadır. Ayrıca sesli olarak da kullanılabilen videolar, hem göze hem de kulağa hitap ederek etkili bir iletişim imkanı sağlamaktadır.

Son yılların yükselen iletişim ürünlerinden videolar, etkili ve hızlı tüketilen yapısıyla diğer içerik türlerine göre sosyal medyada %1200 daha fazla paylaşılmaktadır. Dijital dünyanın yıldızı videolar için pazarlama uzmanlarının %52’sinin görüşü ise en iyi yatırım getirisine sahip olduğu araç yönünde olmaktadır.

Sizi en iyi anlatacak video projesi için teknolojik ve teknik yeterliliğe sahip olan bir kurumla anlaşarak neler istediğinizi net olarak anlatmanız gerekmektedir. Çekim ve kurgu süreçlerinin başarıyla ilerletilebilmesi için öncelikle yapılacak işe tüm taraflar onay vermiş olmalıdır.

Stüdyoda ya da dış mekanda yapılacak çekimlerin tüm aşamalarının tamamlanmasının ardından markanızı en iyi yansıtacak videonuz ile potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Leave a commentSon Yazılar

Son Yorumlar

  Arşivler

  Hajans-logo-tasarimi
  İLETİŞİM

  0533 474 48 87

  info@hajans.net

  Halkali Merkez Mah. Halkali Cad. No:281/23 İç Kapi No:23 Küçükçekmece / İstanbul / Türkİye

  Copyright © 2023 Hajans Yazılım ve Arge Teknolojileri A.Ş.
  Her hakkı mahfuzdur. İzinsiz herhangi bir alanda kullanılamaz.

  S.S.S.   |   Gizlilik