GRAFİK TASARIM

Hajans olarak, marka kimliği oluşturmadan reklam kampanyalarına, web sitelerinden afişlere, broşürlerden ambalajlara, kitap kapaklarından logolara kadar geniş bir yelpazede çözümler sunuyoruz. Sizinle işbirliği yaparak, estetik deneyimleri ve güçlü iletişimi bir araya getiriyoruz.

Retouching specialist working on graphic project at studio

Grafik Tasarım Uzmanları

Temel grafik tasarım görevlerini üstlenen ekip üyeleri. Logolar, afişler, broşürler, web siteleri gibi tasarımların oluşturulmasından sorumludurlar.

Handsome brand designer at desk

Marka Tasarımcıları

Markaların vizyonunu yansıtan tasarım çalışmaları yaparlar. Logo tasarımları, marka kimlikleri ve kurumsal tasarımlar gibi işlere odaklanırlar.

cropped view of animator using gadgets near sketches

Grafik Animatörleri

Grafik tasarımları canlı içeriklere dönüştüren uzmanlardır. Hareketli GIF'ler, kısa animasyonlar ve hareketli grafikler oluşturur.

Creative female designer works on interior project chooses materials and details works with colour palette has serious expression poses at desktop against cozy interior. Renovation and decor concept

Baskı Tasarımcıları

Broşürler, el ilanları, dergiler gibi baskılı materyallerin tasarımını yaparlar. Baskıya uygun tasarımlar oluşturarak markaların fiziksel varlığını desteklerler.

Web designer, UX UI designer designing mobile application user i

Dijital Medya Tasarımcıları

Çevrimiçi platformlarda etkili görsel içerikler, reklamlar ve dijital mecralara tasarımlar hazırlarlar. Markaların görsel iletişimlerini optimize ederler.

People working on the packaging design of a new eco product

Paket Tasarımcıları

Ambalajlara estetik ve etkileyici tasarımlarıyla, ürünlerin raflarda ve çevrimiçi platformlarda daha fazla fark edilirliğini ve ilgi çekiciliğini artırırlar.

Graphic designer  and Photographer working

Grafik Editörleri

Grafik editörleri, estetik ve profesyonellik katmak için görüntülerde işlemler gerçekleştirerek onları daha etkileyici ve çarpıcı hale getirirler.

Artist Creative Designer Illustrator Graphic Skill Concept

Illüstratörler

Kendine özgü çizimler ve illüstrasyonlar tasarlayan sanatçılar. Grafik tasarım projelerine özgünlük ve yaratıcılık katarken, markaların görsel kimliğini güçlendirirler.