Entegre teknolojiler, mutlu işletmeler.

Markanızı daha ileriye taşıyacak teknolojilerin SaaS uygulamalarıyla birbirine entegre biçimde kullanımıza sunulması, geleneksel yöntemlerin hem donanım hem de zaman maliyetlerinize olan yükünü hafifletir.

SaaS Uygulamaları

Software as a service cümlesinin baş harfleri kullanılarak oluşturulan SaaS kavramının Türkçesi; hizmet olarak yazılım karşılığını almaktadır. Kullanılan herhangi bir yazılımın satın alınıp çalışması için gerekli tüm kaynakların kullanıcı tarafından karşılandığı değil, yazılım üreticisinin sağladığı hizmete dönemsel olarak abone olup kullanılması yöntemine verilen isimdir. Bu yöntemle yalnızca kullanacağınız yazılıma odaklanırken başka bir maliyetle karşı karşıya kalma durumunuz söz konusu değildir.

Markanızı daha ileriye taşıyacak teknolojilerin SaaS uygulamalarıyla birbirine entegre biçimde kullanımıza sunulması, geleneksel yöntemlerin hem donanım hem de zaman maliyetlerinize olan yükünü hafifletir. İşletmenizi potansiyel müşterilerinizle buluşturacak ve ticari birlikteliğinizi nihayete ulaştıracak tüm teknolojileri düşük maliyet ve yüksek performansla SaaS uygulamalarımızda bulabilirsiniz.