İsmail Karaca

CTO

Ajanstaki en büyük kahraman ve sihirli kaptanımız! İsmail, enerjisi ve vizyonu ile yaratıcılık ve teknolojiyi bir arada tutarak, ekibimizi her gün inovasyon ve eğlence dolu bir yolculuğa çıkarır. Tahmin edin? Kahve sevgisi %200!

Ristretto 200%

Safa Çakır

Dijital Marketing Team Lead

Strateji ustası, endüstri mühendisi ve dijital pazarlama dehasıyla dolu olan Team Lead'imiz, ajansımızın sinsi kahramanıdır! Markaları hedefe götürmek için planlarını kusursuzca uygular ve rakipleri şaşırtacak taktiklerle sahnede kendine yer bulur.

Strateji 100%

Kutay Erten

Front End Team Lead

Ajansımızın interaktif dünyasının kaptanı, Front End Team Lead'imiz! HTML, JS ve CSS'nin büyülü birlikteliğiyle projelerimize hayat veren, kullanıcı deneyimini büyüleyici bir şekilde şekillendiren bir sanatçı

Disiplin 89%

indir (1)

Ahmet Şeker

Front End Developer

Ajansımızın arayüzünü büyülü bir bahçeye dönüştüren Front End Developer'ımız! HTML, CSS ve JS'nin büyülü kombinasyonunu kullanarak projelerimize canlılık katıyor, kullanıcıları büyüleyici bir dijital yolculuğa çıkarıyor.

Sakinlik 90%

Harun Unutgan

Front End Developer

Ajansımızın arayüzünün büyülü doktoru, Front End Developer'ımız! HTML, CSS ve JS'nin büyülü formülleriyle projelerimize hayat veren, kullanıcıların gözlerini kamaştıran bir kahraman.

Uykucu 100%

Benan Küçük

Art Direktör

Ekibimizin renkli ve hayal gücüyle dolu yol göstericisi, Art Direktörümüz! Projeleri büyülü bir şekilde hayata geçiren, tasarımda sınırları aşan bir yetenek.

Papatya Çayı 100%

Mehmet Uluç

Backend Team Lead

Kodların gizemli ustası, Backend Team Lead'imiz! PHP ve Drupal'in melodilerini çalarak, projelerimize karmaşık derinlik katan bir sanatçı. Bilinen sınırları sürekli zorlayan ve her zaman yenilikçi, yaratıcı çözümler sunan bir dijital deha

İşler Yetişir 60%

Yağmur Baltacı

Graphic Designer

Ajansımızın renkli ve enerjik kalemi, hayat dolu Graphic Designer'ımız! Kreatif fırtınalar estirir, projeleri göz alıcı bir görsel şölene dönüştürür ve markaları, cesur ve büyülü bir şekilde etkileyici bir şekilde hayata geçirir.

Gezginlik 90%

Mehmet Tas

Front End Developer

Dijital dünyanın hızlı ayaklarından Front End Developer'ımız! HTML, CSS, JS, Tailwind ve React ile oyun oynayan, projelere büyülü bir dokunuş değil, aynı zamanda sürdürülebilir bir yapı oluşturan bir sanatçı

Eğitmen 100%